De Gezinsbond roeit met je mee

Een enthousiaste bende

Het bestuur van Aaigem is een groep van actieve en gemotiveerde mensen. Samen staan wij steeds klaar om jullie aangenaam te verrassen. Wij bieden jaarlijks een aantal leuke, leerrijke en ontspannende activiteiten aan. Heb je bedenkingen, vragen, briljante ideeën voor een activiteit of wil je graag meewerken aan onze activiteiten, dan ben je altijd welkom ! Voor verdere informatie kan je steeds terecht bij één van onze wijkverantwoordelijken. Hieronder vind je alle gegevens
Voorzitter Isabelle Eeckhout Opaaigem 40 Tel. 053/62 90 49 Isabelle@aaigem.be Verantwoordelijk voor deel Opaaigem en Leverstraat Ondervoorzitter Alix Vermeire Aaigemdries 21 Tel. 053/63 10 53 Alix@aaigem.be Verantwoordelijk voor Aaigemdries, Sprinkel en Landries Secretaris Elke De Schuyteneer Aaigemdorp 77 Elke@aaigem.be  Frankrot, deel Ratmolenstraat, deel Aaigemdorp en Kosterweg Andere bestuursleden Alma De Winter Populierenstraat 15 Tel. 053/62 32 80 Alma@aaigem.be Verantwoordelijk voor Griet, gedeelte Aaigemdorp en Populierenstraat An Van Trappen Kwakkel 12 Chris Moulart Langemunt 40 Tel. 053/41 09 01 Chris@aaigem.be Verantwoordelijk voor een gedeelte van Langemunt Els Van Cauter Langemunt 44 Hilde D’Hondt Delestraat 7 Tel. 053/62 73 81 Hilde@aaigem.be Verantwoordelijk voor Delestraat, Zakveldweg en deel Hofveldweg Julie Wyffels Ashage, Dikkelinde en een gedeelte Opaaigem Kathy Van De Walle Eekhout 21 Tel. 053/83 92 52 Kathy@aaigem.be Verantwoordelijk voor Eekhout, Aaigembergstraat, deel Ratmolenstraat, Lammersweg en deel Hofveldweg Linda Noens Langemunt 130 Tel. 053/62 51 41 Linda@aaigem.be Verantwoordelijk voor deel Langemunt, Korte Munt, Eetsvelde en Hazelbeek Magda Muylaert Stationsstraat 165 Tel. 053/62 20 53 Magda@aaigem.be Roger Verbelen Stationsstraat 165 Tel. 053/62 20 53 Roger@aaigem.be Verantwoordelijk voor Stationsstraat, Baardegemstraat en Kwakkel Willy Muylaert Langemunt 130 Tel. 053/62 51 41 Willy@aaigem.be